Chmura – istotna zaleta programu PIT 2012/2013

Zdarza Ci się nie pamiętać, gdzie położyłeś ważne dokumenty, takie jak deklaracja podatkowa czy poświadczenie jej wysłania? Skorzystaj z pomocy darmowego programu PIT, który umożliwia zapis danych w chmurze!

Dwa sposoby

Oprogramowanie funkcjonuje w dwóch trybach i jedynie od Ciebie zależy, który z nich preferujesz. Pierwszy – tzw. aktywny formularz – został pomyślany dla tych, którzy znają się już troszkę na przepisach podatkowych, a PIT wysyłają nie po raz pierwszy. Mogą oni na własną rękę wstawić nieodzowne dane, a system służy im wyłącznie pomocą techniczną.

Nazwa drugiego trybu to Kreator PIT zaprojektowany dla tych, którzy nie wiedzą nic o podatkach. Oprogramowanie wiedzie ich za rękę przez wszystkie etapy zeznania, wypisując odpowiednie miejsca automatycznie.

 

Dobre nowe rozwiązania

Jak to dobrze innowacyjne wynalazki coraz skuteczniej ułatwiają nam dopełnianie formalności. Nie warto już zamartwiać się tym, że pamięć ludzi bywa omylna. Zapis formularza w chmurze gwarantuje, że druki nie zapodzieją się i nie będzie zmartwienia w razie kontroli fiskusa.

 Chmura uniwersalna

Nieważne, jaki wybierasz tryb aplikacji -, opracowana deklaracja może zostać zapisana w chmurze. Dokument jest bezpieczny, chroniony hasłem i szyfrem. To znaczna wygoda dla wszystkich ”sklerotyków”. Dzięki temu mogą dostać się do swoich dokumentów  w każdej miejscu i o każdej godzinie.

Potrzebujesz – edytujesz

Mimo możności sporządzenia zeznania w kilkanaście minut, jaką udostępnia program PIT 2012, wiele osób chce dla dla wewnętrznego spokoju generować swój formularz PIT dłużej. Sprawdzają kwoty parokrotnie i dopiero gdy są zupełnie przekonani o prawidłowości wpisanych danych, wysyłają deklarację. Konto w chmurze daje im zmieniać swój formularz tyle razy, ile tylko będzie konieczne. Należy jedynie mieć podłączenie do Sieci przez tablet, netbook, TV (połączony z Internetem), laptop czy komputer stacjonarny lub choćby smartphone.

Wciąż wahasz się nad wyborem sposobu rozliczenia za 2012 rok? Serdecznie radzimy skorzystać z bezpłatnego Programu PIT 2012/2013, który umożliwia zapis danych w rewolucyjnej, wygodnej i bezpiecznej chmurze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wpisz litery z obrazka.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>